GRUP
ŞİRKETLERİMİZ
Hakkımızda

Cogito Park & Co Grubu; finans, teknoloji ve eğitim yönetimi alanlarına dair strateji, danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra teknik ve yetkinlik gelişimine dair programların geliştirilmesi / tasarlanmasına dair yürütmüş olduğu operasyonlar dahilinde eşsiz hizmetler sunarak farklı sektör ve iş fonksiyonlarında faaliyet gösteren müşterilerine zorlu ama çok sayıda fırsat sunan dijitalleşen dünya gerçeğini de dikkate alarak sorunlarının çözümünde süreklilik arz eden nitelikte yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Cogito Park & Co grubu mevcut iş kollarının yanı sıra ödeme sistemleri, elektronik para ve varlık yönetimi alanlarında faaliyet göstermeyi planlamaktadır. 

Cogito Park & Co Grubu olarak temel değerlerimiz kültürümüzü şekillendirir ve şirketlerimizin karekterini tanımlar.

Biz temel değerlerimizi davranışlarımıza ve iş yapış anlayışımıza yansıtarak yaşamayı tercih ediyoruz.

Temel değerlerimiz nasıl davranmamız ve nasıl karar almamız yönünde yol haritamızı teşkil etmektedir.

Değerlerimiz, iş yaptığımız ve yaşadığımız toplumlarda etik anlayışımızla güven oluşturma ve önemli sorunlara çözüm üretme amacımıza göre anlayış geliştirmemizin tartışmasız en önemli teşvik edici unsurudur

Toplumun, müşterilerimizin ve paydaşlarımızın Cogito Park & Co’ya duyduğu güven ve değerlerimiz gerçekleştirdiklerimiz ve gerçekleştireceklerimizin temelidir.

Değerlerimiz işimizi yaparken referans olarak başvuru kaynağımız olan İş Etiği Kurallarının temelini oluşturur ve iş yapış şeklimizi, anlayışımızı oluşturur.

Misyonumuz

Misyonumuz; itibarımız, kurum kültürümüz ve yürüttüğümüz faaliyetlerde ortaya koyduğumuz tartışma götürmez farklılığımız nedeniyle, üst düzey yeteneklerin ve tüm sektör ve iş fonksiyonlarına yönelik uluslararası standartlar doğrultusunda ürettiğimiz hizmet yelpazemiz nedeniyle müşterilerimizin birinci tercihi olmaktır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz; eşsiz başarı seviyesinin tanımlayıcısı olmaktır. Başta toplum olmak üzere tüm paydaşlarımız tarafından saygı duyulan ve itimat edilen bir kurum olmamız ile vizyonumuzun gerçekleşeceği genel ve değişmez kabulümüzdür.